Среда
24.07.2019
03:38
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"
 ДРУЖКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Головна Реєстрація Вхід
Вивчаємо англійську мову з дітьми »
Меню сайту

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Портал освітян

Анонс

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входу

 

                                  На виконання Указу Президента України  від 16 листопада 2015 року № 641/2015

«Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 

  з метою сприяння вивченню англійської мови:

 

План заходів,

спрямованих на популяризацію

вивчення англійської мови

в дошкільному закладі № 1 «Дюймовочка»

/A1/anglijska_mova.doc

 

Англійська мова для дітей віком від 3 до 6 років.

Основна лексика та пісеньки.

http://asap.vn.ua/for-parents/english.html 

 

Повчальний мультфільм

Англійська мова для дітей ...

https://www.youtube.com/watch?v=NyaJYgXkJ6o

 

Children's education of the 21 century

https://www.youtube.com/watch?v=Gh7z7GNUp4A

 

"Уроки тітоньки Сови. Англійський алфавіт"

- відеокурс англійської мови для дітей від 2 до 7 років

 

 https://www.youtube.com/playlist?list=PL3C0EB9587D0B283B

 

Англійська для дітей – онлайн, книги чи репетитор, що краще для вашої дитини?

 

Англійська для малюків: невже необхідна?

Курси англійської мови для дітей – це кращий варіант інвестиції в майбутнє. Не тільки тому, що дитина зможе отримати якісну освіту за кордоном або побудувати успішну кар'єру. Кар'єра або освіта - головні стимули вивчати англійську для дорослих. 

Діти, занурюючись у світ англійської мови з раннього віку, засвоюють особливості зарубіжного культурної спадщини, отримують доступ до величезного інформаційного простору, можливість повніше розвивати увагу, пам'ять, образне мислення, уяву.  

Вивчаючи англійську, дитина розвивається в різних напрямках, розширює світогляд, накопичує життєвий досвід, активізує найрізноманітніші мозкові центри. 

Саме тому навряд чи хтось із батьків поставить під сумнів необхідність вивчати англійську мову з раннього віку. Складнощі виникають при виборі способу вивчення мови. Уроки англійської мови для дітей повинні бути не тільки ефективними, але й цікавими. 

Англійська для дітей онлайн

Обираючи цей спосіб вивчення мови потрібно пам'ятати головне: онлайн-курси англійської для дітей кардинально відрізняються від аналогічних курсів для дорослих. 

Батькам варто враховувати те, що діти не зможуть вивчати англійську онлайн самостійно. Вам доведеться контролювати процес. А також: 

 • зверніть увагу на те, що вивчення англійської для дітей онлайн визначається віковими рамками: різні курси створені для певного віку вашого малюка 
 • варто з'ясувати, скільки триває одне заняття і вирішити, чи зможе ваша дитина не втратити інтерес до навчання впродовж цього часу 
 • вивчати англійську педагоги, лінгвісти та психологи рекомендують дітям від трьох років 
 • не завжди за запитом «Англійська для дітей, скачати безкоштовно» ви знайдете якісні курси. Подумайте, чи доцільним це буде для вашої дитини

Головні переваги онлайн-курсів англійської для дітей:

 • що значить «цікава англійська для дітей»? Відео, пісні, ігри, танці, захоплюючі пригоди - і все це може включати онлайн-курс
 • вивчення англійської для дітей онлайн часто передбачає наявність яскравого персонажа, який або допомагає дитині справлятися із завданнями або сам потребує допомоги маленького шукача пригод 
 • англійська для дітей онлайн – це безкоштовно. На просторах мережі можливо знайти курс, який не вимагає негайного внесення оплати 
 • онлайн-курси, як правило, використовують елементи інтерактивного навчання: дитина не тільки слухає і повторює, вона може грати в ігри, розгадувати головоломки, розфарбовувати картинки, вивчаючи нові слова

Уроки англійської для дітей можна знайти на порталі Mingoville.

Англійська для дітей у вигляді гри

Процес навчання для дітей, особливо для наймолодших, завжди повинен проходити у формі гри. Чому? Відповісти нескладно: 

 • гра мотивує дитину, аджевона завжди має мету (знайти, розставити, зібрати, порахувати і т. д.) 
 • за допомогою гри ви можете контролювати процес навчання: діти знають, що в грі є правила, яких необхідно дотримуватися 
 • гра робить навчання цікавим 
 • гра розвиває увагу, фантазію, пам'ять 
 • ігрові види навчання включають в себе величезну кількість форм, варіантів і можливостей організації навчального процесу. Ваш малюк нудьгувати не буде! 

Як краще використовувати ігрові форми при вивченні англійської? Пропонуємо варіанти. 

Пісні англійською мовою для дітей

Дозволяють збільшувати словниковий запас, тренують слухові навички і можливість сприйняття англомовної інформації на слух. Малюк дуже швидко запам'ятовує слова пісеньок і не втомлюється їх наспівувати, завдяки цьому формується вимова. Нехай тексти дитячих пісеньок англійською можуть здатися вам примітивними – це не страшно. Найпоширеніші слова англійської мови дитина вивчить швидко і з задоволенням.  

Мультики на англійській мові для дітей 

Ще один хороший спосіб вивчати англійську. Адже мультфільми діти готові дивитися щодня, а саме щоденні заняття мовою – головна умова ефективного вивчення англійської. 

Варто розділяти навчальні мультики з англійської та просто англомовні шедеври зарубіжної мультиплікації. Навчальні мультики спрямовані на формування певних мовних навичок, якщо створювалися для дітей, які вивчають англійську як іноземну. Також такі мультфільми можуть бути призначені для маленьких носіїв англійської мови і створені як навчальний посібник про важливі аспекти людського життя. Навчальні мультфільми допоможуть дитині вивчити алфавіт, цифри, назва квітів і днів тижня, збагатять лексику, сформують вимову. 

Класичні мультфільми створюють для розваги, але їх з легкістю можна використовувати для розширення словникового запасу дитини. Цікаві сюжети та яскраві герої мультиків зіграють нам тільки на руку, адже дитина буде вчити слова навіть не підозрюючи про це. Для прикладу подивіться на ось цей уривок з м/ф "Лоракс": 

Також в цьому плані вашій дитині сподобаються мультфільми за мотивами казок Доктора Сьюза та весела анімація про поросятко Peppa Pig.

Вірші англійською для дітей 

Вірші, як і пісні, володіють величезним навчальним потенціалом. Дітям набагато простіше запам'ятовувати нові слова, якщо вони сприймають їх в римованому тексті. Поезія володіє особливостями, які роблять її прекрасним інструментом у процесі вивчення мови: 

 • Рима. Діти запам'ятовують слова вірша швидко саме тому, що вони римуються 
 • Ритм. Набагато простіше формувати інтонацію, вимову завдяки читанню віршів. Ритм поезії сприяє запам'ятовуванню навіть незнайомих слів 
 • Образність. Завдяки віршам діти вчаться мислити яскравими образами, формується довгострокова пам'ять, уява 

Завдяки поетичним творам діти знайомляться з класикою англійської та американської літератури. Багато дитячих письменників складали свої вірші як інструмент розвитку мовних навичок. Наприклад, Доктор Сьюз написав «Кота в капелюсі» спеціально для маленьких читачів і використав у вірші 200 найуживаніших слів англійської мови, які в першу чергу повинні вивчити діти. 

Англійська для дітей в картинках

Навіть дорослі (що вже тут говорити про дітей!) 80% інформації отримують за допомогою зору. У малюків уява розвинена ще недостатньо, тому вони запам'ятовують інформацію, яка підкріплюється наочністю. Картинки в процесі вивчення англійської можна використовувати по-різному: 

 • діти можуть описувати те, що бачать на картинці, називаючи відомі слова англійського 
 • малюки розфарбовують ті предмети на картинці, які можуть назвати англійською 
 • діти можуть рахувати предмети, зображені на картинці 
 • маленькі учні можуть групувати предмети на картинці, називаючи їх одним словом 
 • також можна з'єднувати написане англійське слово і картинку 

І це тільки деякі форми роботи з картинками на заняттях англійської мови для дітей. 

Англомовні ігри для дітей

Ігор для вивчення мови дуже багато. Вони можуть бути настільними, рольовими, розмовними, рухливими. Але якщо ви використовуєте їх під час вивчення мови, головна мета будь-якої гри повинна зводитися до формування мовних навичок дитини. 

Правила використання гри під час вивчення мови: 

 • правила гри обговорюються заздалегідь 
 • діти, особливо маленькі, не завжди можуть сприйняти програш, невдачу. Слід продумати варіант безпрограшної гри для наймолодших
 • гра не повинна стати головною метою. Мета гри в процесі навчання: розвинути, сформувати, зміцнити мовні навички 

Для дітей від 2-х років можна використовувати пальчикові ігри на заняттях англійської мови. Це обов'язково сподобається не тільки вашому малюкові, але і вам. 

Фільми англійською для дітей

Діти чудово сприймають розмовну англійську, яку використовують герої фільмів; вони швидко запам'ятовують найпоширеніші слова. Головне - мудро обрати репертуар для перегляду. Звертайте увагу на обмеження у віці, жанр фільмів. Почніть з екранізацій класичних історій: «Пітер Пен», «Гаррі Поттер» та інших. Казковий світ допоможе дитині адаптуватися до незнайомого мовного середовища.

Бажаємо обрати кращий варіант вивчення англійської мо

За матеріалами сайту  enguide.ua 

 

Пошук

...

Проект

Ми у соцмережах