19.09.2019

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти »

Матеріально-технічна база ДНЗ № 1

Дошкільний навчальний заклад розташований у двоповерховій будівлі, загальною площею 550.8 кв.м.

Проектна потужність закладу складає 75 місць (1 група для дітей раннього віку, 3 групи для дітей дошкільного віку, із них 1 група спеціального призначення для дітей з вадами мовлення).

Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 9-годинним режимом роботи. Відповідно до потреб батьків 1 група працює з 12-годинним перебуванням дітей. У даний час функціонує 4 групи – 92 дитини.

Загальна площа будівлі складає 550.8 кв.м. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, «казкові зони», висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи:

• Виконано капітальний ремонт каналізаційної системи закладу, замінено зовнішні труби водопостачання, встановлені нові вмивальники.

• Виконано ремонт холу, стелі холу дошкільного закладу; складського приміщення; ремонт всіх групових приміщень, 4 туалетних кімнат і встановлено нові дитячі унітази, відремонтована туалетна кімната загального користування, встановлено новий унітаз, раковина для миття рук.

• Придбано нові дитячі столи, стільці, ігрові дитячі стінки в кожну групу.Відремонтовано методичний кабінет і кабінет завідувача, комору для зберігання продуктів харчування.

• Замінено лінолеум у музичному залі, коридорах, групових кімнатах.

• Встановлено в усіх групах, у музичному залі, у холі, роздягальні для дітей енергозберігаючі вікна.

• Встановлено вхідні енергозберігаючі двері та 4 балконних дверей у групах.

• Придбано на харчоблок нове обладнанням (холодильник, електром’ясорубка, міксер, блендер), у комору  - новий двокамерний холодильник.

• Придбано пральну машинку, пилосос, праску, дитячі лави для роздягальні, нові килими у музичний зал і групи.

• Встановлено 6 бойлерів (4 од. на групи, 1 од. на харчоблок, 1 од.на пральну).

Стан даху в закладі задовільний, але потребує утеплення.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

У достатній кількості миючих і дезінфікуючих засобів, у кожній групі нові постільна білизна, ковдри, рушники.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Оскільки, окремого приміщення для занять з фізкультури в ДНЗ не передбачено, спортивні свята та розваги відбуваються у музичній залі, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням, сучасними кухонними меблями.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп’ютерами з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, магнітофонами, 2 принтерами, 2 ксероксами та сканерами. Зібрана велика фонотека, що систематизована за темами.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

Ми у соцмережаж