21.08.2019

Наші цікаві події »

«Поетичний дивосвіт Марійки Підгірянки»

З метою виховання любові і поваги до найріднішої людини – мами, бажання їй допомагати, радувати її; сприяння емоційно-позитивному сприйманню святкових подій, розвитку позитивних особистісних рис і здібностей дітей засобами художньо – естетичної діяльності в ДНЗ №1 «Дюймовочка» 05.03.2019 р. та 06.03.2019 р. пройшли тематичні заняття.

Фото на сторінці «Фотоальбоми» http://duymovochka-dnz.at.ua/photo/

Щиро вітаємо вихователя ДНЗ №1 «Дюймовочка»                           Щиковську Олену Костянтинівну з чудовим виступом на ІХ міському професійному конкурсі молодих педагогів «Мій дебют», заключний етап якого відбувся 05.03.2019 р.

Бажаємо творчих злетів, натхнення, перемог на шляху до професійної майстерності!

Фото на сторінці «Фотоальбоми» http://duymovochka-dnz.at.ua/photo/?page3

На  ІV серпневому Конгресі освітян Донеччини – 2018  відбулася виставка новаторських практик

«Дизайн Нової української школи», де   ДНЗ №1 "Дюймовочка" представив майстер-клас

"Фантазії з паперових трубочок",

який провела з малятами талановита матуся Рибіна Юлія Володимирівна.

ВИПУСКНІ СВЯТА В ДНЗ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"

З метою створення святкової атмосфери в дитячому колективі на основі

вдосконалення творчих навичок дітей  спільно з батьками, вихованні  у дітей почуття пошани та вдячності до всіх працівників дитячого садка в дошкільному закладі № 1 «Дюймовочка» 22 та 24 травня 2018 року пройшли свята «Прощавай, улюблений садочок»! Колективи груп № 3, 4 самостійно, без музичного керівника підготували дітей до яскравого концерту.

Висловлюємо подяку:

Колективу групи № 4 «Веселка» - вихователю Ганні Павлівні, вчителю – логопеду   Олені Олександрівні, помічнику вихователя Олені Миколаївні та голові батьківського комітету Кравченко Вікторії Вікторівні

Колективу групи № 3 «Калинонька» - вихователю Антоніні Іванівні, помічнику  вихователя Світлані Володимирівні та члену батьківського комітету

Харитоновій Яні Володимирівні

Більше фото на сторінці "Фотоальбоми"