19.07.2018

Наші цікаві події »

ВИПУСКНІ СВЯТА В ДНЗ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"

З метою створення святкової атмосфери в дитячому колективі на основі

вдосконалення творчих навичок дітей  спільно з батьками, вихованні  у дітей почуття пошани та вдячності до всіх працівників дитячого садка в дошкільному закладі № 1 «Дюймовочка» 22 та 24 травня 2018 року пройшли свята «Прощавай, улюблений садочок»! Колективи груп № 3, 4 самостійно, без музичного керівника підготували дітей до яскравого концерту.

Висловлюємо подяку:

Колективу групи № 4 «Веселка» - вихователю Ганні Павлівні, вчителю – логопеду   Олені Олександрівні, помічнику вихователя Олені Миколаївні та голові батьківського комітету Кравченко Вікторії Вікторівні

Колективу групи № 3 «Калинонька» - вихователю Антоніні Іванівні, помічнику  вихователя Світлані Володимирівні та члену батьківського комітету

Харитоновій Яні Володимирівні

З В І Т

про проведення «Тижня безпеки дитини» в дошкільному навчальному закладі № 1 «ДЮЙМОВОЧКА»

На виконання комплексного плану закладу з питань ЦЗ на 2017 рік, наказу по ДНЗ № 47 від 10.05.2017 з метою попередження виникнення на території закладу надзвичайних ситуацій, активізації роботи з дітьми дошкільного віку з питань безпеки життєдіяльності, попередження дитячого травматизму з 22.05.2017 по 26.05.2017 у ДНЗ № 1 проведено «Тиждень безпеки дитини».

Головною метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; формування у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

Для проведення «Тижня безпеки дитини» було створено творчу групу, яка підготувала План підготовки і План проведення «Тижня безпеки дитини».

Під час підготовки до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:

• перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту в ДНЗ;

• перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

• перевірено стан електричного, опалювального обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання, зроблено перезарядку вогнегасників;

• перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

• оформлено куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі;

• підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини»;

• перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті та в усіх вікових групах;

• перевірено стан спортивного обладнання;

• проведено з батьками лекцію про дії під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, бесіду – інструктаж з питань безпеки життєдіяльності.

Під час «Тижня безпеки дитини» були проведені:

• Тематична бесіда «Іграшки та небезпечні предмети», дидактична гра «Можна чи заборонено», гра-міркування «Як усе це допомагає зберегти здоров’я» (22.05.2015) з дітьми дошкільного віку;

• Заняття «Як від лиха вберегтися» (23.05.2017);

• Тематична сюжетно-рольова гра «Лікарня» (23.05.2017);

• Збори особового складу працівників з ЦЗ (24.05.2017) та відпрацювання плану евакуації вихованців і працівників (26.05.2017);

• Бесіда «Вогонь - друг, вогонь –ворог» ( 24.05.2017);

• Спортивна розвага «Подорож у місто небезпек» (25.05.2017)

Заступник начальника ЦЗ закладу                    О.О. Загребельська

Більше фото на сторінці "Фотоальбоми"

Часи