Суббота
04.07.2020
22:05
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"
 ДРУЖКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Головна Реєстрація Вхід
Наші новини »
Меню сайту

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Портал освітян

Анонс

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входу

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

20 травня 2020 року рішенням Уряду встановлено заходи щодо послаблення карантину з 22 травня до 22 червня 2020 р. відповідно до яких у регіонах зі сприятливою епідеміологічною ситуацією дозволяється відвідування дошкільних закладів з 25 травня 2020 р.

З 27.05. 2020 - 29.05.2020 року згідно наказу міського відділу освіти, з метою поновлення відвідування закладу, в ДНЗ №1 "Дюймовочка" організовано підготовку щодо  прийому дітей, який відбуватиметься відповідно до: 

Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів
у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв
'язку
з поширенням коронавірусної хвороби (
СОVID-19)

 

 Листа МОН України від 22.05.2020 № 1/9-269 

 Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ЗАПИС ДО ЧЕРГИ В ДНЗ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"

ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ!

Тел. (06267) 4-64-18

АБО  ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ ЗАКЛАДУ 

ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ ПОТРІБНО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ  АНКЕТА /anketa.doc

ТА НАДІСЛАТИ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ duymovochka-dnz@ukr.net

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 04 травня 2020 року.

Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання

ШАНОВНІ БАТЬКИ!     

 19 квітня 2020 року православний світ відзначатиме Великдень. Відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 прямої заборони відвідувати кладовища немає, але забороняється проводити будь-які масові заходи, зокрема релігійні. До них відноситься і традиційне вшанування померлих, коли на кладовищах збираються родини, щоб віддати шану своїм рідним та близьким.

Пам’ятайте, що  самостійне перебування дітей на цвинтарі заборонене (у постанові № 211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу  в громадських місцях).        

За порушення карантинного режиму батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

ДОТРИМУЙТЕСЯ КАРАНТИНУ НАВІТЬ У ВЕЛИКДЕНЬ!

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

ШАНОВНІ  БАТЬКИ!

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ЗА РІШЕННЯМ УРЯДУ ПРОДОВЖЕНО ДО

24.04.2020 р.

ПОСТАНОВА

від 02 квітня 2020 р. № 255

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України

від 11 березня 2020 р. № 211

Доводимо до вашого відома, що згідно  постанови Кабінету Міністрів України 

від 02.04.2020 р. № 255

"Про запобігання поширенню на території України
гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2":

Забороняється до 24 квітня 2020 р.:

з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

відвідування закладів освіти її здобувачами;

відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

перебування на вулицях, без документів, що посвідчують особу, тощо.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrm020420ayini-vid-11-bereznya-2020-r-211

Ви повинні  суворо дотримуватися умов карантину,  тобто діти знаходяться вдома! Відповідальність за порушення карантину будуть нести батьки.

Звертаємо вашу  особливу увагу на те, що карантин - це НЕ канікули.

Обмеження пересування, обмеження комунікацій, обмеження особистих контактів з метою зберегти життя та здоров'я ваших дітей і вас самих!

ІІ Всеукраїнське заняття доброти

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»   

02.03.2020 у ДНЗ №1 «Дюймовочка» було проведено "ІІ Всеукраїнське заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", яке організовує "Благодійний фонд "Щаслива лапа" за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.).

Під час заняття, яке супроводжувалося презентацією, діти ознайомилися з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; пригадали правила поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці;  поповнили словниковий запас словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка. Діти емоційно співчували персонажам, активно коментували побачене, демонстрували чуйність та гуманне ставлення до тварин.

 

ДНЗ №1 "Дюймовочка" бере участь у 

Х Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти

Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

2 березня в ДНЗ №1 "Дюймовочка"  буде проведено "ІІ Всеукраїнське заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", яке організовує "Благодійний фонд "Щаслива лапа" за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.)

З метою створення у закладі змістовно-насиченого, готового до трансформації, багатофункціонального предметно-просторового середовища через оснащення сенсорним та дидактичним обладнанням ДНЗ №1 «Дюймовочка» взяв участь у конкурсі на отримання грантів Посольства Болгарії в Україні, представивши    проєкт «Наші діти»,   який був схвалений для фінансування в рамках програми «Допомога з метою розвитку» Республіки Болгарія. 

     20 грудня 2019 року на спеціальній церемонії в Посольстві Республіки Болгарія в Україні було підписано угоду про надання безоплатної фінансової допомоги між Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія та відділом освіти Дружківської міської ради Донецької області. З болгарської сторони угоду підписав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев, а з української – завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садка комбінованого типу №1 «Дюймовочка» Дружківської міської ради Донецької області Тимочка Ірина Борисівна. Ірина Борисівна висловила вдячність уряду Болгарії за надану допомогу та заявила про готовність до активної співпраці в процесі реалізації проєкту «Наші діти», також передала подарунки від дітей та батьків: календар «Наші діти» на 2020 рік з визначними датами для Болгарії та України та іграшкового янгола - хранителя як символ миру та процвітання. 

 

        На виконання листа Донецької обласної державної адміністрації від 18.10 2019              № 02/16/1974/2/2-19 «Про План заходів Тижня енергозбереження у Донецькій області»  з 04 по 10 листопада 2019 року з метою активізації роботи учасників освітнього процесу з питань економного використання енергоресурсів, охорони навколишнього середовища у дошкільному закладі буде проведено

Тиждень енергозбереження «Наша спільна турбота». 

 

24.10.2019 р. команда ГО "Нова Дружківка" разом з партнерами ГО «Україна можливостей» завітали до нашого садочка та передали подарунки для малят: розвиваючі ігри, які були придбані в рамках проєкту «Громада діє на шляху до мрії» - загальноміській фандрейзинговій кампанії, яка проходила протягом серпня-вересня у Дружківці та зібрала більше 46000 гривень.

Проєкт «Громада діє на шляху до мрії» відбувався за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. 

 

16 жовтня 2019 року в ДНЗ №1 "Дюймовочка"в ігровій формі було проведено захід щодо безпеки вуличного руху, під час якого малята отримали подарунки у вигляді ігрового  обладнання в рамках проєкту «Грай- світ безпеки пізнавай. Садочки»,

який реалізовується громадською організацією «Твій формат»

у партнерстві з відділом освіти Дружківської міської ради.

Проєкт «Грай- світ безпеки пізнавай. Садочки» реалізовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансування Європейського Союзу,

а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Ми вдячні Вам за чудові подарунки!

 

 

 

22 вересня 2019 р.  компанія VESCO на площі Молодіжній відмітила свій День народження, організувавши справжнє свято з конкурсами, майстер-класами для дітей, виступами творчих колективів. Це було яскраве і веселе свято, але по - справжньому незабутнім воно стало для вихованців ДНЗ №1 «Дюймовочка» та інших садочків міста, адже саме тут відбулося нагородження переможців конкурсу соціальних проектів

 «Місто своїми руками». 

Зі словами подяки малята отримали особисто від

Генерального директора компанії  VESCO Цимармана Євгенія Віталійовича

мультимедійне обладнання, яке допоможе зробити освітній процес у садочку сучасним, яскравим та динамічним!

 

Виявляється так приємно у свій День народження робити щасливими інших!

Діти, педагоги та батьки ДНЗ №1 «Дюймовочка» щиро дякують    КОМПАНІЇ VESCО у особі Генерального директора Цимармана Євгенія Віталійовича за втілення наших мрій!

Бажаємо Вам нових досягнень, успіхів та процвітання!

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ДНЗ №1 «Дюймовочка» є учасником загальноміської фандрейзингової кампанії, що триває з 10 серпня по 30 вересня поточного року, кошти якої будуть спрямовані на підтримку розвитку дітей міста.

Громадські активісти закликають підтримати 23 ініціативи. Рівно стільки скільки шкіл та садочків працює у Дружківці. Мета - зібрати 46 тис. гривень.

За ці кошти можна буде придбати багато корисних речей: набори для гри у волейбол та баскетбол, гімнастичне обладнання, настільні та розвивальні ігри, конструктори та сенсорні доріжки, лялькові театри.

https://www.facebook.com/newdruzhkivka/videos/2335849140011024/

На сайті громадської організації «Нова Дружківка» (www.newdruzhkivka.com.ua) є велика кнопка «Підтримати нас». Натискаючи на неї, відкривається форма для пожертви.

Бажаючим допомогти залишається лише вписати суму, та за допомогою системи LiqPay (функціонування забезпечує «Приватбанк»).

Кожні 10 днів активісти будуть розповідати про хід кампанії та повідомляти, скільки грошей вдалося залучити. А після – публічно відзвітуються про закупівлі.

Інформація про всі публічні акції, які будуть проведені для збору коштів в рамках цієї кампанії, буде оголошуватися додатково на сайті «Нової Дружківки».

Ініціатори кампанії: громадські організації «Україна можливостей» та «Нова Дружківка».

Більше інформації за посиланням:

http://newdruzhkivka.com.ua/investuj-v-druzhkivsku-osvitu/

 

ТАКОЖ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КАМПАНІЇ МОЖНА ВЗЯВШИ УЧАСТЬ У ЗБОРІ МАКУЛАТУРИ, КОШТИ ВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ЯКОЇ ДОПОМОЖУТЬ ІЗ ВТІЛЕННЯМ ДИТЯЧИХ МРІЙ.

НЕОБХІДНО ПРОСТО ПРИНЕСТИ МАКУЛАТУРУ ДО ДНЗ №1 «ДЮЙМОВОЧКА».

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

 
 

ЩИРО ДЯКУЄМО КЕРІВНИЦТВУ КОМПАНІЇ  VESCО

ТА ВСІМ, ХТО НАС ПІДТРИМАВ!

За підсумками відкритого конкурсу в рамках реалізації проекту корпоративної соціальної відповідальності «Місто своїми руками» на кращий соціальний проект серед організацій, установ міста Дружківка, 24.06.2019 ДНЗ №1 "Дюймовочка" отримав сертифікат на 35 000.00 грн. на придбання мультимедійного обладнання для оснащення освітнього процесу.

Щиро дякуємо родині Дробахіної Аліни за участь у обласному Web-марафоні "Ми за здоровий спосіб життя!" у  номінації:

Презентація "Здорова родина - здорова українська нація"

 

Шановні батьки!

ДНЗ №1 "Дюймовочка" бере участь у конкурсі соціальних проектів

"Місто - своїми руками", організованому ПАТ "ВЕСКО"

Підтримайте нас на сайті газети ДнЛ+

http://dnl.dn.ua/golosovanie-gorod-svoimi-rukami

 

 

 

 

NOOSPHERE SPACE
ART CHALLENGE

Вітаємо вихованців групи №3 "Калинонька", які були учасниками національного конкурсу малюнків на космічну тематику "Космічні канікули"

Конкурс проходив з 1 лютого по 1 квітня 2019 року за ініціативи       

Асоціації Ноосфера 

https://noospheresummit.space/art-challenge

 

Щиро вдячні за допомогу батькам!

Родиною, яка багато років назад приводили своїх дітей до дошкільного навчального

 

Пошук

ВАЖЛИВО!

Команда ініціативи

Проєкт "Наші діти"

...

"Я і моя Україна"

Ми у соцмережах

Ми у соцмережах