Четверг
27.02.2020
21:04
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"
 ДРУЖКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Головна Реєстрація Вхід
Наші новини »
Меню сайту

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Портал освітян

Анонс

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входу

ДНЗ №1 "Дюймовочка" бере участь у 

Х Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти

Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

2 березня в ДНЗ №1 "Дюймовочка"  буде проведено "ІІ Всеукраїнське заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", яке організовує "Благодійний фонд "Щаслива лапа" за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.)

З метою створення у закладі змістовно-насиченого, готового до трансформації, багатофункціонального предметно-просторового середовища через оснащення сенсорним та дидактичним обладнанням ДНЗ №1 «Дюймовочка» взяв участь у конкурсі на отримання грантів Посольства Болгарії в Україні, представивши    проєкт «Наші діти»,   який був схвалений для фінансування в рамках програми «Допомога з метою розвитку» Республіки Болгарія. 

     20 грудня 2019 року на спеціальній церемонії в Посольстві Республіки Болгарія в Україні було підписано угоду про надання безоплатної фінансової допомоги між Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія та відділом освіти Дружківської міської ради Донецької області. З болгарської сторони угоду підписав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев, а з української – завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садка комбінованого типу №1 «Дюймовочка» Дружківської міської ради Донецької області Тимочка Ірина Борисівна. Ірина Борисівна висловила вдячність уряду Болгарії за надану допомогу та заявила про готовність до активної співпраці в процесі реалізації проєкту «Наші діти», також передала подарунки від дітей та батьків: календар «Наші діти» на 2020 рік з визначними датами для Болгарії та України та іграшкового янгола - хранителя як символ миру та процвітання. 

 

        На виконання листа Донецької обласної державної адміністрації від 18.10 2019              № 02/16/1974/2/2-19 «Про План заходів Тижня енергозбереження у Донецькій області»  з 04 по 10 листопада 2019 року з метою активізації роботи учасників освітнього процесу з питань економного використання енергоресурсів, охорони навколишнього середовища у дошкільному закладі буде проведено

Тиждень енергозбереження «Наша спільна турбота». 

 

24.10.2019 р. команда ГО "Нова Дружківка" разом з партнерами ГО «Україна можливостей» завітали до нашого садочка та передали подарунки для малят: розвиваючі ігри, які були придбані в рамках проєкту «Громада діє на шляху до мрії» - загльноміській фандрейзинговій кампанії, яка проходила протягом серпня-вересня у Дружківці та зібрала більше 46000 гривень.

Проєкт «Громада діє на шляху до мрії» відбувався за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. 

 

16 жовтня 2019 року в ДНЗ №1 "Дюймовочка"в ігровій формі було проведено захід щодо безпечності вуличного руху, під час якого малята отримали подарунки у вигляді ігрового  обладнання в рамках проєкту «Грай- світ безпеки пізнавай. Садочки»,

який реалізовується громадською організацією «Твій формат»

у партнерстві з відділом освіти Дружківської міської ради.

Проєкт «Грай- світ безпеки пізнавай. Садочки» реалізовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансування Європейського Союзу,

а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Ми вдячні Вам за чудові подарунки!

 

 

 

22 вересня 2019 р.  компанія VESCO на площі Молодіжній відмітила свій День народження, організувавши справжнє свято з конкурсами, майстер-класами для дітей, виступами творчих колективів. Це було яскраве і веселе свято, але по - справжньому незабутнім воно стало для вихованців ДНЗ №1 «Дюймовочка» та інших садочків міста, адже саме тут відбулося нагородження переможців конкурсу соціальних проектів

 «Місто своїми руками». 

Зі словами подяки малята отримали особисто від

Генерального директора компанії  VESCO Цимармана Євгенія Віталійовича

мультимедійне обладнання, яке допоможе зробити освітній процес у садочку сучасним, яскравим та динамічним!

 

Виявляється так приємно у свій День народження робити щасливими інших!

Діти, педагоги та батьки ДНЗ №1 «Дюймовочка» щиро дякують    КОМПАНІЇ VESCО у особі Генерального директора Цимармана Євгенія Віталійовича за втілення наших мрій!

Бажаємо Вам нових досягнень, успіхів та процвітання!

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ДНЗ №1 «Дюймовочка» є учасником загальноміської фандрейзингової кампанії, що триває з 10 серпня по 30 вересня поточного року, кошти якої будуть спрямовані на підтримку розвитку дітей міста.

Громадські активісти закликають підтримати 23 ініціативи. Рівно стільки скільки шкіл та садочків працює у Дружківці. Мета - зібрати 46 тис. гривень.

За ці кошти можна буде придбати багато корисних речей: набори для гри у волейбол та баскетбол, гімнастичне обладнання, настільні та розвивальні ігри, конструктори та сенсорні доріжки, лялькові театри.

https://www.facebook.com/newdruzhkivka/videos/2335849140011024/

На сайті громадської організації «Нова Дружківка» (www.newdruzhkivka.com.ua) є велика кнопка «Підтримати нас». Натискаючи на неї, відкривається форма для пожертви.

Бажаючим допомогти залишається лише вписати суму, та за допомогою системи LiqPay (функціонування забезпечує «Приватбанк»).

Кожні 10 днів активісти будуть розповідати про хід кампанії та повідомляти, скільки грошей вдалося залучити. А після – публічно відзвітуються про закупівлі.

Інформація про всі публічні акції, які будуть проведені для збору коштів в рамках цієї кампанії, буде оголошуватися додатково на сайті «Нової Дружківки».

Ініціатори кампанії: громадські організації «Україна можливостей» та «Нова Дружківка».

Більше інформації за посиланням:

http://newdruzhkivka.com.ua/investuj-v-druzhkivsku-osvitu/

 

ТАКОЖ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КАМПАНІЇ МОЖНА ВЗЯВШИ УЧАСТЬ У ЗБОРІ МАКУЛАТУРИ, КОШТИ ВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ЯКОЇ ДОПОМОЖУТЬ ІЗ ВТІЛЕННЯМ ДИТЯЧИХ МРІЙ.

НЕОБХІДНО ПРОСТО ПРИНЕСТИ МАКУЛАТУРУ ДО ДНЗ №1 «ДЮЙМОВОЧКА».

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

 
 

ЩИРО ДЯКУЄМО КЕРІВНИЦТВУ КОМПАНІЇ  VESCО

ТА ВСІМ, ХТО НАС ПІДТРИМАВ!

За підсумками відкритого конкурсу в рамках реалізації проекту корпоративної соціальної відповідальності «Місто своїми руками» на кращий соціальний проект серед організацій, установ міста Дружківка, 24.06.2019 ДНЗ №1 "Дюймовочка" отримав сертифікат на 35 000.00 грн. на придбання мультимедійного обладнання для оснащення освітнього процесу.

Щиро дякуємо родині Дробахіної Аліни за участь у обласному Web-марафоні "Ми за здоровий спосіб життя!" у  номінації:

Презентація "Здорова родина - здорова українська нація"

 

Шановні батьки!

ДНЗ №1 "Дюймовочка" бере участь у конкурсі соціальних проектів

"Місто - своїми руками", організованому ПАТ "ВЕСКО"

Підтримайте нас на сайті газети ДнЛ+

http://dnl.dn.ua/golosovanie-gorod-svoimi-rukami

 

 

 

 

NOOSPHERE SPACE
ART CHALLENGE

Вітаємо вихованців групи №3 "Калинонька", які були учасниками національного конкурсу малюнків на космічну тематику "Космічні канікули"

Конкурс проходив з 1 лютого по 1 квітня 2019 року за ініціативи       

Асоціації Ноосфера 

https://noospheresummit.space/art-challenge

 

Щиро вдячні за допомогу батькам!

Родиною, яка багато років назад приводили своїх дітей до дошкільного навчального

закладу № 1 «Дюймовочка» надана благодійна допомога!!!!

Придбано лави для роздягальні на суму 3200,00 грн

(звіт про оплату надається на сторінці сайту дошкільного закладу «Доступ до публічної інформації» у розділі «Єдина система відкритих бюджетів шкіл»)

Було: Стало:

Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до потреб дитячого садка і розуміння важливості оновлення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу, що дає змогу повноцінному розвитку наших дітей.

Колектив, діти нашого садочка щиро вдячні Вам за розуміння та підтримку, за те, що ви допомогли нам покращити умови для наших діток!

З повагою завідувач Ірина Борисівна Тимочка

 

 

 

З метою виховання поважного ставлення до безпеки дитини; усвідомлення вироблення навичок дотримання поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно – просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу, у дошкільному закладі № 1 «Дюймовочка» з 15.04.2019 по 19.04.2019 пройде Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

До уваги працівників закладу, вихованців і їх батьків надаються відеоматеріали.

 

 

Всеукраїнське заняття доброти

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»   

 

 

       Згідно з листом Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 28 січня 2019 р. № 2.4-312 «Про проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»», Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» реалізує просвітницько-виховний проект, спрямований на виховання у дітей відповідального та гуманного ставлення до тварин.

       З цією метою в ДНЗ №1 "Дюймовочка"  1 березня 2019 року було проведено Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

http://happypaw.ua/ua/news/one/363

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гинуть діти! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

З повагою, адміністрація дошкільного закладу

Шановні батьки!

Повідомляємо Вам, що у місті Дружківка працює Інклюзивно – ресурсний центр, метою якого є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Керівник центру: Альохіна Інна Євгенівна

Адреса Інклюзивно – ресурсного центру:

84200, Донецька обл., місто Дружківка, вулиця Паризької Комуни, буд. 56А

Телефон: +380626742448

 

 

24 серпня День незалежності України

 

2017 - 2018 н. р.

 

Шановні батьки!

ДНЗ №1 "Дюймовочка" бере участь у конкурсі соціальних проектів

"Місто - своїми руками", організованому ПАТ "ВЕСКО"

Підтримайте наші проекти на сайті газети

"Дружковка на ладонях"

 

http://dnl.dn.ua/golosovanie-gorod-svoimi-rukami-2018

 

19.06.2018 на базі ЗШ №17 відбулася презентація проектів ДНЗ №1 "Дюймовочка" "Наша турбота - щасливі діти"

та "Сучасні дошкільнята"

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО!

 

ПРАЦІВНИКІВ І БАТЬКІВ ВИХОВАНЦІВ

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЛА-САДКА КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №1"ДЮЙМОВОЧКА"

ДО УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ ОГЛЯДІ-КОНКУРСІ ОБЛАШТУВАННЯ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – СПІЛЬНА ТУРБОТА»

-->
Пошук

Проєкт "Наші діти"

...

"Я і моя Україна"

Ми у соцмережах

Ми у соцмережаж