Суббота
04.07.2020
20:50
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №1 "ДЮЙМОВОЧКА"
 ДРУЖКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Головна Реєстрація Вхід
Охорона праці »
Меню сайту

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Портал освітян

Анонс

Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Форма входу

 

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЙНОГО ПЛАНУ

ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ, ПІДПРИЄМСТВАМИ, УСТАНОВАМИ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

Наказ Державної служби України з питань праці від 16.01.2019 № 18

“Про затвердження Покажчика нормативно-правових актів з охорони праці”

Покажчик

 

 

МОН України від 14.02.2019 № 1/11-1491

Щодо організації роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

у закладах дошкільної освіти

 

 

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.11.2018

затверджено нові  Правила техногенної безпеки.

 

 

      З метою визначення вимог щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в котельні, чіткого виконання операторами котельні газової правил безпеки,  27 листопада 2018 року провідним інспектором Дружківського міського сектору ГУ ДСНС України у Донецькій області Губарєвим Є.А. та начальником відділення запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЧ – 45 Волосніковим М.О. був проведений «Інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки з опалювачами (операторами котельні газової)" дошкільного закладу № 1 «Дюймовочка».

 

 

 

  З метою підвищення рівня безпеки споживання газу під час опалювального сезону 2018-2019 років з 22 жовтня до 28 жовтня 2018 року у дошкільному закладі № 1 «Дюймовочка» проводиться тиждень з безпечного та економного споживання природного газу в побуті.

   Газ увійшов в наш повсякденний побут як тепло наших осель, гаряче водопостачання, комфортна можливість швидкого приготування їжі, але при недотриманні правил безпечного використання газу існує велика небезпека травмування, отруєння або смерті, а також загроза пошкодження будинків і споруд. Не варто забувати, що користування газом вимагає обережності, уваги та економного застосування.

    Останнім часом в державі склалася негативна тенденція щодо виникнення нещасних випадків та травмування громадян, пов'язаних з використанням газу в побуті. За статистикою, кількість таких випадків в Україні щорічно збільшується. 

             https://kowel.rayon.in.ua/upload/news/9/2018-09/1537279170168/2_volingaz1.png  

Осінь - час, коли треба утеплювати приміщення, перевірити опалювальне обладнання та димовентиляційні канали, за необхідності щось відремонтувати чи замінити. Варто пам’ятати, що під час роботи газового приладу в помешканні повинна бути хороша вентиляція кухні і обов’язково завжди відкриті кватирки.

Що саме маємо зробити до приходу холодів:

1.Перевірити технічний стан автоматики газового обладнання.

2.Звернутися до спеціалістів для перевірки стану димових та вентиляційних каналів та отримання акта.

3.Пофарбувати надземні газопроводи, щоб захистити їх від корозії.

4.Підрізати гілки дерев поряд з газопроводами – аби уникнути пошкоджень.

5.Утеплити димоходи, щоб уникнути накопичення конденсату. Для цього димохід огорнути спеціальним матеріалом та, за бажанням, оздобити металевим листом чи плівкою.

 

 

 

Наказ МОН від 15.08.2016 № 974

“Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”

Наказ МОН від 15.08.2016 № 974

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 http://ecology.donoda.gov.ua/7041-2/

 

 

 

 

Рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях

Відеоролики

Аудіоролики

 

Небезпеки соціального характеру

Дії в разі терористичного акту, перестрілки, захоплення транспорту.

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Виявили вибуховий пристрій телефонуй 101 або 102

Інформаційні листівки ДСНС України

 

Небезпеки техногенного характеру

Радіаційна небезпека

Хімічна небезпека

Обережно - ртуть!

Радон у питній воді. Нітрати і нітрити

 

Пожежна небезпека

Пожежа

Пожежі в громадському транспорті

 

Небезпеки природного характеру

Зсуви

Повінь, паводок

Сильний вітер, включаючи шквали та смерчі

Землетрус

Як уберегтися від удару блискавки

Сель, лавина

Ожеледиця

Снігові замети (хуртовина)

Обережно - ГРИБИ!

Пам'ятка населенню при укусах отруйних плазунів, бджіл та ос

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

      За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

        У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом "Стрес на робочому місці: колективний виклик”.

   Одним з індикаторів розвитку суспільства є стан здоров’я населення, зокрема працюючого. За станом здоров’я окремої людини стоїть якість трудових ресурсів держави, продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту.

       Психосоціальні ризики та стрес на робочому місці є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці та здоров’я, актуальність яких загальновизнана для всіх країн, професій та працівників.

     Стрес – фізична та емоційна реакція організму, яка виникає тоді, коли посадові обов’язки не відповідають здібностям, ресурсам і потребам працівника. Стрес на робочому місці не є виключно негативним явищем, проте надмірності (сильний, тривалий, регулярний) неприпустимі.

     За офіційними даними EU-OSHA близько половини працівників у ЄС працюють в умовах стресу, а зростання кількості порушень, пов’язаних зі стресом на робочому місці, зумовлено поширенням гнучких і нестабільних форм зайнятості (72 % загальної кількості респондентів), надмірним навантаженням працівників (66 %), а також такими явищами, як моральне та фізичне насилля (59 %).

      Результати досліджень, проведених в Європі та інших розвинених країнах, засвідчили, що стрес на робочому місці є причиною від 50 % до 60 % усіх втрачених робочих днів.

     Питання психо-емоційного стану, у тому числі стресових ситуацій на виробництві стало предметом розгляду 34 Міжнародного конгресу з питань безпечної життєдіяльності та виробничої медицини, який проходив 27 - 30 жовтня 2015 року у м. Дюссельдорф (Німеччина).

    У тривалій перспективі стрес на робочому місці може призвести до виникнення безсоння, емоційного занепокоєння, мігрені, хронічної втоми, депресії, алергії, захворювань опорно-рухового апарату, гіпертонії, виразкової хвороби шлунку, захворювань серцево-судинної системи, серцевого нападу, нещасного випадку та навіть самогубства.

      Усі зазначені наслідки стресу на робочому місці негативно впливають на діловий імідж та конкурентоспроможність підприємства, а в грошовому еквіваленті призводять до значних фінансових втрат.

      Протягом останніх років в Україні спостерігається тенденція до зниження виробничого травматизму. Так, за даними Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, у 2015 році порівняно з 2014 роком кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 8,1 % (з 4999 до 4592), з них зі смертельним наслідком – на 6,3% (з 384 до 360). При цьому тривалий час зберігається ситуація, коли серед причин настання нещасних випадків друге місце посідають психофізіологічні причини (близько 23 % загальної кількості), до яких і належить стрес на робочому місці. Сьогодні українські працівники підпадають під дію стресу частіше через скорочення можливостей для отримання бажаної роботи, страх її втратити, суттєве зниження фінансової стабільності тощо.

   У сучасних економічних, політичних і соціальних умовах, що склалися в Україні, важливо під час планування своєї господарської діяльності враховувати наслідки стресів, від яких страждають працівники, отриманих на робочому місці та за межами підприємства.

   Захистити і зміцнити здоров’я, добробут і продуктивність як всього колективу, так і кожного окремого працівника неможливо без розуміння природи стресу і механізмів його впливу на людей та підприємство, а також без добре спланованої програми, яка пом’якшить його згубні наслідки і, що більш важливо, попередить їх.

    Робоче місце одночасно є значним осередком психосоціальних ризиків і ідеальним місцем для їх усунення.

    Вчасне розпізнання залежності стану працівника від стресу, який він отримав, може зберегти його життя або як мінімум здоров’я.

     Стрес – це виклик не лише працівнику, але й усім, хто причетний до колективної праці. Управління стресом має стати основним пріоритетом як для роботодавців, так і для самих працівників.

      Усвідомлюючи важливість порушеного питання, тривалу перспективу його вирішення, Організаційний комітет звертається до центральних і місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій із закликом звернути увагу на необхідність проведення конкретних профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресів та їх потенційним наслідкам на робочому місці.

   Організаційний комітет звертається до представників засобів масової інформації з проханням забезпечити всебічне висвітлення заходів, що відбуватимуться в Україні в рамках Дня охорони праці.

Управління праці та соціального захисту населення

 

 
 
 
 
 

 

 

Пошук

ВАЖЛИВО!

Команда ініціативи

Проєкт "Наші діти"

...

"Я і моя Україна"

Ми у соцмережах

Ми у соцмережах