28.03.2020

Проєкт "Наші діти" »

Проєкт "Наші діти"

фінансовано коштами Болгарської допомоги з метою розвитку

The project "Our kids"

is funded with the Bulgarian Development Aid

Национално знаме на Република България

Загальна мета проєкту:
Успішний розвиток та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей з інвалідністю.
Конкретні цілі:
1. Захист прав та свобод дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю у навчальному закладі.
2. Створення комфортних, розвиваючих умов у дошкільному закладі для виховання,
розвитку дітей з особливими освітніми потребами за допомогою сучасного обладнання.
3. Активізація роботи з усіма учасниками навчально-виховного процесу для формування доброзичливого та неупередженого ставлення до дитини з особливими освітніми потребами та її адаптації в суспільстві.

З метою створення у закладі змістовно-насиченого, готового до трансформації, багатофункціонального предметно-просторового середовища через оснащення сенсорним та дидактичним обладнанням ДНЗ №1 «Дюймовочка» взяв участь у конкурсі на отримання грантів Посольства Болгарії в Україні, представивши    проєкт «Наші діти»,   який був схвалений для фінансування в рамках програми «Допомога з метою розвитку» Республіки Болгарія.

20 грудня 2019 року на спеціальній церемонії в Посольстві Республіки Болгарія в Україні було підписано угоду про надання безоплатної фінансової допомоги між Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія та відділом освіти Дружківської міської ради Донецької області. З болгарської сторони угоду підписав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев, а з української – завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садка комбінованого типу №1 «Дюймовочка» Дружківської міської ради Донецької області Тимочка Ірина Борисівна. Ірина Борисівна висловила вдячність уряду Болгарії за надану допомогу та заявила про готовність до активної співпраці в процесі реалізації проєкту «Наші діти», також передала подарунки від дітей та батьків: календар «Наші діти» на 2020 рік з визначними датами для Болгарії та України та іграшкового янгола - хранителя як символ миру та процвітання.

ВАЖЛИВО!

Команда ініціативи