23.02.2019

Головна » 2017 » Февраль » 19 » Обласна школа новаторства надає ідей нових ковток та шукає шлях у прийдешню далеч

8 лютого 2017 року на базі управління Краматорської міської ради відбулося чергове засідання Обласної школи новаторства керівних і педагогічних працівників дошкільної освіти (ОШНД), у роботі якого брала участь вихователь - методист ДНЗ №1 "Дюймовочка" Загребельска О.О.  Перше засідання 2017 року проведено на тему “Освітня система “Радість розвитку”: механізми впровадження”. Перед “школярами” виступала Хартман Олена Юріївна, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України з презентацією психолого-педагогічної технології проектування взаємодії дорослого з дитиною «Радість розвитку» (автор – професор Піроженко Т. О.). Були також розглянуті питання щодо особливостей упровадження технології «Радість розвитку» в педагогічний процес ДНЗ, можливості долучення педагогічних колективів до науково-дослідної роботи всеукраїнського рівня за темою «Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи «Радість розвитку» (Наказ МОН України № 480 від 28. 04. 15 р.).   Керівник Обласної школи новаторства Стягунова О. О., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач відділу дошкільної освіти Донецького облІППО, підсумовуючи роботу школи, висловила сподівання, що запропонована освітня система знайде зацікавлених педагогів, і малеча регіону відчує РАДІСТЬ РОЗВИТКУ!

Переглядів: 124 | Додав: Діти | Теги: ОШНД, вихователь - методист, школа новаторства | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.